Všetky naše plynové krby, sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálny komfort a pohodlie. Krby na plyn sú svojou exkluzivitou, funkčnosťou, spoľahlivosťou a výhrevnosťou porovnateľné s krbovými vložkami na drevo. Rovnako neprídete ani o atmosféru praskajúceho ohňa bežného krbu na drevo, pretože tá je rovnaká.

Každý z našich krbov je ovládaný špeciálnym diaľkovým ovládaním a na výber máte taktiež možnosť prepojiť krb s vašim mobilným telefónnom alebo tabletom vďaka našej vlastnej aplikácii.

Prelistujte si náš aktuálny katalóg krbov na plyn

Pozrieť katalóg →

Moderné funkcie

Každý náš plynový krb má zabudovanú funkciu ecoWAVE. Tá umožňuje nastaviť horenie s premenlivým výkonom a výškou plameňa, čím sa zabezpečí maximálna efektívnosť horenia a vykurovania.

Väčšie krby obsahujú navyše ecoSWITCH, ktorá umožňuje vypnutie bočných horákov, keď ich už nepotrebujete. Vďaka obom funkciám budete schopní ušetriť 40 % až 60 % paliva.

Garancia kvality

Na všetky naše krby poskytujeme 8 ročnú záruku na hlavnú konštrukciu plynového krbu o ich kvalitu sa preto báť nemusíte. Návrh každého plynového krbu rovnako podlieha najprísnejším európskym štandardom aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť.

Vyžiadať cenovú ponuku

Krbové vložky na plyn

VENUS GAS 850

VENUS GAS 850

VENUS GAS 730

VENUS GAS 730

GAS 550 CL/CR True Vision

GAS 550 CL/CR True Vision

GAS 1150 DV True Vision

GAS 1150 DV True Vision

Krb LUNA 1900 DH GAS

Krb LUNA 1900 DH GAS

Krb INTERRA 74 GAS

Krb INTERRA 74 GAS

Zobraziť všetky krby na plyn →