Go to Top

Krby na plyn

  Katalóg plynových krbových vložiek kolekcie LUNA Diamond si môžete pozrieť TU. Diamond GAS

Radi by ste si vychutnali plameň v krbe ale bez starostí ako sú prikladanie dreva, jeho uskladnenie, čistenie a podobne? Ták práve Vám sú šité na mieru krby na plyn. Tieto krby na plyn sú ovládané pomocou diaľkového ovládania, ktorý zároveň slúži aj na automatickú reguláciu teploty.Kúrenie v krbe na plyn je pri navodení rovnakej atmosféry a domácej pohody, ktorú prinášajú krby na drevo, neporovnateľne pohodlnejšie a nenáročné na čas. Okrem komfortu, ktorý tieto krby prinášajú, je dôležité podotknúť, že atmosféra, ktorú prináša oheň v krb na drevo je zachovaná aj pri krbe na plyn.

Plynové krbové vložky sú svojou exkluzivitou, funkčnosťou, spoľahlivosťou a výhrevnosťou zrovnateľné s krbovými vložkami na drevo. Rozdiel je len v druhu paliva, v pohodlí zakurovania a udržiavania ohňa.

Záruka na naše krbové vložky je 8 rokov v prípade, že je zabudovaná nami vyškoleným odborníkom. Ak máte svojho krbára, ktorý ešte nie je u nás vyškolený, nie je to žiaden problém. Stačí, keď nás nakontaktuje a vyškolenie zebezpečíme.

Cenu krbovej vložky je môžné zistiť na požiadanie, a to priamo v našom Showroome krbov v Žilinie alebo nám pošlite email:   Poslať email